Facebook

Licznik odwiedzin

318293
Dziś
Tydzień
Miesiąc
25
25
996

Twoje IP: 35.168.112.145

Wyszukiwarka

Spotkanie z Beneficjentami

W dniu 8 lipca 2014 roku odbyło się spotkanie z beneficjentami, którzy za pośrednictwem Buskiej Lokalnej Grupy Działania „Słoneczny Lider" otrzymali dofinansowanie dla wniosków złożonych w ramach Działania 413 „Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju" Osi 4 Leader Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007 – 2013.

Na spotkaniu podpisano porozumienie, w ramach którego jego uczestnicy postanowili wspólnie promować „Szlak Wokół Słońca" obejmujący swym zasięgiem obszar Gminy Busko – Zdrój. W ramach porozumienia zrealizowane zostaną następujące zadania:

  1. Opracowanie i wytyczenie Szlaków: Szlak Architektury, Szlak Fauny i Flory, Szlak Produktu Lokalnego, Szlak Odnowy Biologicznej, Szlak Umiejętności, Szlak Obrzędów i Dziedzictwa Kulturowego, przez Buską Lokalna Grupę Działania „Słoneczny Lider".
  2. Udostępnienie zrealizowanych w ramach Lokalnej Strategii Rozwoju przedsięwzięć na w/w szlakach przez Beneficjentów.
  3. Oznakowanie przedsięwzięć na w/w szlakach zgodnie z dokumentacją opracowaną przez Buską Lokalną Grupą Działania „Słoneczny Lider".
  4. Promocja „Szlaku Wokół Słońca".

W celu właściwej realizacji porozumienia uczestnicy porozumienia wyznaczyli Buskie Samorządowe Centrum Kultury w Busku – Zdroju do koordynacji prac związanych z działalnością na „Szlaku Wokół Słońca".