Licznik odwiedzin

320564
Dziś
Tydzień
Miesiąc
38
230
890

Twoje IP: 3.228.11.9

Wyszukiwarka

Altana w Skorocicach

Budowa altany ogrodowej jako miejsca do wypoczynku i rekreacji na Słonecznym Szlaku

Barańska Ewa

Zbludowice, Ul. Dworska 7, 28 – 100 Busko – Zdrój

Operacja polega na budowie altany, jako miejsca wypoczynku dla turystów i kuracjuszy kierujacych swe kroki w kierunku rezerwatu w Skorocicach.

Plac wokół "Okrąglaka"

Stworzenie placu rekreacyjnego celem poprawy atrakcyjności obszaru jako miejsca do wypoczynku i nawiązywania kontaktów społecznych na Słonecznym Szlaku

Anna Korczyńska – Wieloch

ul. Kopernika 17, 28 - 100 Busko - Zdrój

Dostępność: od poniedziałku do piatku w godz. 09.00 - 16.00

Operacja polega na zagospodarowaniu przestrzeni publicznej wokół budynku zwanego "Okrąglakiem", poprzez organizację placu rekreacyjnego, w tym: założenie trawników, osadzanie ławek drewnianych, koszy, sprężynowca – koniczynka,  nasadzenie roślin, posadowienie rzeźb wielkogabarytowych, ogrodzenie terenu parku.

Altana ogrodowa - Słabkowice

Zagospodarwanie przestrzeni publicznej w Słabkowicach poprzez posadowienie altany ogrodowej wraz z wyposażeniem i estetyczne zagospodarowanie otoczenia wokół niej

Ochotnicza Straż Pożarna w Słabkowicach

Słabkowice (działka nr 381), 28 - 100 Busko - Zdrój

Dostępność: ogólnodostępny

W ramach przedsięwzięcia w miejscowości Słabkowice posadowiono altanę ogrodową wraz z wyposażeniem w stoły i ławy oraz zagospodarowano teren wokół, w celu podniesienia jakości życia społeczności lokalnej.

Domek "Przystań"

Budowa domku – przystań nad stawem

Barbara Cieplińska

Stary Wełecz (stawy), 28 - 100 Busko - Zdrój

Dostępność: po wcześniejszym ustaleniu telefonicznym 501 678 974

Operacja polegała na niwelacji i przygotowaniu terenu pod posadowienie domku "Przystań" przy stawach na Wełczu, stnowiącego przystań dla wędkarzy łowiacych ryby w w/w stawach.

Plac zabaw

Budowa małej infrastruktury turystycznej - placu zabaw i zadaszonego miejsca odpoczynku dla turysty na Szlaku Wokół Słońca

Małgorzata Grochowina

Widuchowa 6, 28 – 100 Busko – Zdrój

Dostępność: codziennie 10.00 - 18.00

Operacja polegała na budowie małej infrastruktury turystycznej - zadaszonego miejsca odpoczynku wyposażonego w grill i wędzarnię oraz plac zabaw dla dzieci.