Licznik odwiedzin

320561
Dziś
Tydzień
Miesiąc
35
227
887

Twoje IP: 3.228.11.9

Wyszukiwarka

Warsztaty rękodzielnicze

Zorganizowanie i przeprowadzenie warsztatów rękodzielniczych przy pracowni ARTE-RUSTICA oraz na terenie LGD

Olga Hnatyszak - Myśliwiec

W ramach przedsięwzięcia zrealizowano cykl warsztatów rękodzielniczych w  Pracowni sztuki rustykalnej ARTE - RUSTICA w Radzanowie.

Zdrowia Zaczyn

"Zdrowia Zaczyn" - czyli wiemy co jemy. Organizacja szkoleń o charakterze edukacyjnym i warsztatowym oraz przygotowanie i wydanie publikacji informacyjno - promocyjnej związanej tematycznie z ofertą turystyczną obszaru objętego LSR.

Parafia Rzymskokatolicka p.w. Św. Brata Alberta

W ramach projektu odbyły się cykl spotkań o charakterze edukacyjno - warsztatowym dla 3000 osób - mieszkańców Gminy Busko - Zdrój. Celem spotkań było podniesienie świadomości zdrowotnej i ekologicznej w/w osób. Spotkania odbywały się w Izbie Chlebowej. Wydano równiez publikację  informacyjno - promocyjną tematycznie związaną z ofertą turystyczną obszaru objetego LSR.

Turniej Piosenki Lirycznej i Satyrycznej

Turniej Piosenki Lirycznej i Satyrycznej

Starostwo Powiatowe w Busku - Zdroju

Operacja polegała na organizacji turnieju piosenki lirycznej i satyrycznej, którego główna ideą było przełamanie barier psychologicznych wynikajacych z kompleksu bycia osobą z niepełnosprawnością.

Rajd Pieszy promujacy Słoneczny Szlak

Rajd Pieszy promujacy Słoneczny Szlak

Polskie Towarzystwo Turystyczno - Krajoznawcze

Operacja polegała na organizacji imprezy plenerowej - rajdu pieszego po Ponidziu na trasie 50 km.

Przejazdy krajoznawcze

Organizacja przejazdów krajoznawczych i muzycznego rajdu pieszego na Słonecznym Szlaku oraz wydanie materiałów promocyjnych

Buskie Samorządowe Centrum Kultury w Busku - Zdroju

Operacja dotyczyła organizacji 26 wydarzeń krajoznawczych na Szlaku Wokół Słońca dla  515 osób - społeczności lokalnej i turystów. Będą to wyjazdy na szlak pojazdami turystycznymi to jest: 1. ekologicznym pojazdem elektrycznym z przewodnikiem i auto przewodnikiem, 2. wozem konnym również z przewodnikiem,  dla ogółem 315 osób .  Oprócz wyjazdów promujących bezpośrednio przedsięwzięcia na  Szlaku Wokół Słońca zorganizowano również rajd pieszy dla 200 osób - społeczności lokalnej oraz turystów -  piosenka turystyczna  szlakiem czerwonym 27 km.  

W trakcie wydarzeń turystycznych  społeczność lokalna oraz turyści zapoznali się z obiektami zabytkowymi zarówno architektonicznymi, jak i zawierającymi elementy przyrody ożywionej i nieożywionej, z prezentacją potraw regionalnych, zespołów ludowych i innych, rzemiosła artystycznego itp.